Biuro Konstrukcyjne Maszyn

Projektowanie maszyn, obliczenia, analizy wytrzymałościowe

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

chwytak do złomu

Email Drukuj PDF

chwytak do złomuChwytak przeznaczony jest głównie do złomu, chociaż doskonale nadaje się również do różnego rodzaju odpadów.

Konstrukcja składa się z 5 palców zamocowanych...

 

 

przegubowo w odlewanej kolumnie zamykanych siłownikami. Ruch siłowników, tym samym i palców, nie jest synchronizowany co pozwala na niezależne ich domykanie na przedmiotach o nieregularnym kształcie (n.p. nadwozie auta) nawet jeżeli jeden z nich wcześniej trafi na opór przedmiotu. Palce zakończone są masywnymi odlewanymi grotami odpornymi na zniszczenie.

Chwytak przeznaczony jest do pracy z rotatorem firmy indexator. Na życzenie dostosujemy projekt do pracy z innym rotatorem.

Chwytak podlega po wymogi dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, według której opracowana została analiza zgodności, analiza zagrożeń wynikających z użytkowania. Produkt dostarczany jest z właściwą dokumentacją i oznakowaniem CE.

We współpracy z naszym dobrze wyposażonymi i doświadczonymi warsztatami oferujemy chwytaki, łyżki, wysięgniki i inne zespoły na indywidualne zamówienie dostosowane do różnych maszyn budowlanych. Zapraszamy.

chwytak do złomuchwytak do balikolumna odlew

TAGI: chwytak do złomu, indexator, terex, atlas, liebherr, JCB, hyundai, case, waryński, doosan, cat, caterpillar, kubota, zeppelin, osprzęt do maszyn budowlanych projektowanie osprzętu do maszyn