Internetowe Biuro Konstrukcyjne

Twoje zadanie to dla nas wyzwanie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

chwytak do złomu

Email Drukuj PDF

chwytak do złomuChwytak przeznaczony jest głównie do złomu, chociaż doskonale nadaje się również do różnego rodzaju odpadów.

Konstrukcja składa się z 5 palców zamocowanych...

 

 

przegubowo w odlewanej kolumnie zamykanych siłownikami. Ruch siłowników, tym samym i palców, nie jest synchronizowany co pozwala na niezależne ich domykanie na przedmiotach o nieregularnym kształcie (n.p. nadwozie auta) nawet jeżeli jeden z nich wcześniej trafi na opór przedmiotu. Palce zakończone są masywnymi odlewanymi grotami odpornymi na zniszczenie.

Chwytak przeznaczony jest do pracy z rotatorem firmy indexator. Na życzenie dostosujemy projekt do pracy z innym rotatorem.

Chwytak podlega po wymogi dyrektywy maszynowej 2006/42/WE, według której opracowana została analiza zgodności, analiza zagrożeń wynikających z użytkowania. Produkt dostarczany jest z właściwą dokumentacją i oznakowaniem CE.

We współpracy z naszym dobrze wyposażonymi i doświadczonymi warsztatami oferujemy chwytaki, łyżki, wysięgniki i inne zespoły na indywidualne zamówienie dostosowane do różnych maszyn budowlanych. Zapraszamy.

chwytak do złomuchwytak do balikolumna odlew

TAGI: chwytak do złomu, indexator, terex, atlas, liebherr, JCB, hyundai, case, waryński, doosan, cat, caterpillar, kubota, zeppelin, osprzęt do maszyn budowlanych projektowanie osprzętu do maszyn

 

KONTAKT

Internetowe Biuro Konstrukcyjne

INBIURO

mgr inż. Tomasz Sieńczak

82-300 Elbląg

tel. 504 910 343

REGON: 281095267

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zaufali nam

dźwigi

zbiornik stalowy

maszyny młynarskie

maszyna do spawania

urządzenie transportowe

urządzenia tv

profile metalowe

transport

klient inbiuro maszyny spożywcze